Dorina Mema ka pse të zhvishet … linja perfekte e me muskuj (Foto) – AlpeGossip
Dorina Mema ka pse të zhvishet … linja perfekte e me muskuj (Foto)

Dorina Mema ka pse të zhvishet … linja perfekte e me muskuj (Foto)

Tashmë ka nisur sezoni veror dhe rrjetet sociale po vërshojnë nga postimet prej pushimeve.

Por jo të gjitha femrat kanë guxim të pozojnë me bikini, por kjo nuk vlen për modelen e fitnesit, Dorina Mema.

Bukuroshja shqiptare së fundmi vjen më një fotografi atraktive me bikini, ku shfaq linjat perfekte e trupin me muskuj.