“S’KE FAJ XHAXHI”/ Alesia Bami ekspozon gjoksin e saj bombastik në pishinë dhe i jep një mesazh fansit (FOTO) - AlpeGossip
“S’KE FAJ XHAXHI”/ Alesia Bami ekspozon gjoksin e saj bombastik në pishinë dhe i jep një mesazh fansit (FOTO)

“S’KE FAJ XHAXHI”/ Alesia Bami ekspozon gjoksin e saj bombastik në pishinë dhe i jep një mesazh fansit (FOTO)

Së fundi Alesia Bami ka postuar në rrjetin e saj social një foto nga pishina. Por, për t’i paraprirë të gjithë komentuesve ish-velina ka sqaruar se ka vendosur make-up në fytyrë për arsye xhirimesh.

“PS: për të gjithë mendjendriturit Make Up-i në pishinë është për arsye të xhirimeve. Faleminderit.”–shkruan Alesia Bami në foton e postuar në Instagram.

Por, një ndjekës nuk është i kënaqur me pamjen e bukuroshes dhe i shkruan:“Je bërë shumë plastike”.

Nxitur nga ky koment, ish-velina si rrallë herë ka vendosur të replikojë.

“Hahhaahhah s’ke faj xhaxhi s’e mosha bën të veten,”- i përgjigjet Alesia.