E OFENDOJNË SE EKSPOZON GJOKSIN/ Kjo grua e bën këtë gjë nga frika: Kam parë dhimbje…(FOTO) – AlpeGossip
E OFENDOJNË SE EKSPOZON GJOKSIN/ Kjo grua e bën këtë gjë nga frika: Kam parë dhimbje…(FOTO)

E OFENDOJNË SE EKSPOZON GJOKSIN/ Kjo grua e bën këtë gjë nga frika: Kam parë dhimbje…(FOTO)

Një grua ekspozon gjoksin e saj në rrjete sociale pasi mendon se një ditë nuk do e ketë më. Nëna e Jana Hocking vuante nga kanceri i gjirit, ndërkohë që tezja e saj humbi jetën nga kjo sëmundje.

Prandaj ajo zgjodhi që të ekspozojë gjithnjë gjoksin duke e ditur se nuk mund të mos e ketë përgjithmonë.

Në rrjete sociale, Jana është kritikuar dhe ofenduar për këtë gjë. Ajo ka bërë një postim që ti sqarojë të gjithë se ka një arsye të fortë që ekspozon linjat cdo ditë e më shumë.

“Kam parë me dhimbje tezen time që u largua nga kjo jetë për shkak të kancerit të gjirit dhe vitin e kaluar mamaja ime pati një luftë të madhe me këtë sëmundje. Kështu që zgjodha të kem veshje që ekspozojnë asetet e mia. Një aset që mund të mos e kem gjithmonë”, shkruajti Jana.