Ermal Mamaqi nxjerr zbuluar Elvana Gjatën, mësoni për çfarë bëhet fjalë – AlpeGossip
Ermal Mamaqi nxjerr zbuluar Elvana Gjatën, mësoni për çfarë bëhet fjalë

Ermal Mamaqi nxjerr zbuluar Elvana Gjatën, mësoni për çfarë bëhet fjalë

Kthimi i saj ishte i bujshëm dhe bërë të flasin të gjithë.
Koncerti i 3 shkurtit e solli këngëtaren e njohur shqiptare në një version krejt ndryshe nga sa ishim mësuar ta shikonim para se të fillonte rrugëtimin drejt SHBA-ve.

Në koncerti që përkoi me ditëlindjen e saj , Elvana prezantoi dhe albumin e ri muzikor. Në mesin e tyre kishte balada që i dedikoheshin dashurive të humbura dhe mendja të gjithëve ju shkon tek Flori Mumajesi.
Këtë detaj e vërteton dhe Ermal Mamaqi me postimin e tij .

“Shkruaj emrin e ishit… do i bëhet qefi”, -shkruan Ermali në postimin e tij ku dësgjohet pjesë nga kënga ‘Gjërat kanë ndryshuar’.