Këngëtarja shqiptare publikon video duke qarë: Nuk ta fal sepse ja dhe asaj – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare publikon video duke qarë: Nuk ta fal sepse ja dhe asaj

Këngëtarja shqiptare publikon video duke qarë: Nuk ta fal sepse ja dhe asaj

Kishte njoftuar me anë të “Instagramit”, ditë më parë se do të sillte videoklipin e ri dhe Adelina Berisha më në fund e ka publikuar sot. “S’ta fal” quhet kënga e re e këngëtares, dedikim për një dashuri të humbur.

Përpos këngës së ndjerë, në sy ka rënë shumë videoklipi ku Adelina e veshur me të kuqe, në disa pjesë shfaqet e përlotur.

“Jo, s’ta fal, dashninë ma more e ja dhe asaj”, është një pjesë e refrenit.

Kujtojmë që Adelina është një nga këngëtaret më aktive me videoklipe të reja dhe ky i fundit u publikua vetëm 5 muaj pas “Bonita”.