NJË HIRUSHE PREJ VËRTETI/ Sot Marinën do e shohim… të “zjarrtë” – AlpeGossip
NJË HIRUSHE PREJ VËRTETI/ Sot Marinën do e shohim… të “zjarrtë”

NJË HIRUSHE PREJ VËRTETI/ Sot Marinën do e shohim… të “zjarrtë”

Si çdo të shtunë edhe mbrëmjen e sotme kemi “Klanifornia” dhe ndër të qeshurat e pafundme, aktrimi i humoristëve, presim të shohim dhe Marinën.

Moderatorja është ajo që jua jep lezetin të gjithave që ndodhin aty. E bukur, e kuruar deri në detaj në çdo të shtunë.

Për sonte Marina do të jetë e veshur me një fustan të kuq, të fryrë si të princeshave dhe me tyl. Si një Hirushe Marina eshte e veshur me të kuqe, meqë edhe puntata perkon 1 ditë pas festës së dashurisë. ALPEgossip.al