“ZJARR FARE”/ Rudina dhe Mark Frroku e “djegin” për Shën Valentin (VIDEO) – AlpeGossip
“ZJARR FARE”/ Rudina dhe Mark Frroku e “djegin” për Shën Valentin (VIDEO)

“ZJARR FARE”/ Rudina dhe Mark Frroku e “djegin” për Shën Valentin (VIDEO)

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar të Showbizit. Ditën e djeshme dyshja kanë festuar së bashku Shën Valentinin, dhe përmes postimeve aktorja zbuloi se Marku është shumë romantik dhe i kishte dhuruar një trëndafil të kuq.

Dita e “Shën Valentinit” për ta ka qenë e gjatë dhe e hareshme. Jo vetëm me njëri-tjetrin, por çifti ka festuar në shoqërinë e familjarëve dhe miqve. Rudina ka publikuar në Instastory një video të tyren duke kërcyer valle tradicionale dhe duket se të gjithë janë kënaqur pafund.

View this post on Instagram

Rudina dhe Marku ia marrin valles 😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on