“DUHET ME QENË SALI BERISHA”/ Bjordi dhe Luizi komentojnë banorët në nominim: Sot shoh spektakël, është sikleti… – AlpeGossip
“DUHET ME QENË SALI BERISHA”/ Bjordi dhe Luizi komentojnë banorët në nominim: Sot shoh spektakël, është sikleti…

“DUHET ME QENË SALI BERISHA”/ Bjordi dhe Luizi komentojnë banorët në nominim: Sot shoh spektakël, është sikleti…

I pari që është zgjuar mëngjesin e sotëm në shtëpinë e “Big Brother VIP2” është Bjordi Mezini, të cilit më pas i është bashkuar edhe Luiz Ejlli.

Teksa pinin kafenë jashtë, ata kanë folur rreth nominit dh se si banorët e dominuar do të sillen gjatë ditës së sotme.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Sot është sikleti, sot shoh spektakël se këta që janë në nominim do i shohim duke dhënë maksimumin e tyre. kot, krejt kot

Bjordi: Pse kot?

Luizi: Kot se nuk rregullon gjë për një ditë

Bjordi: E rregullon për 1 minutë, me 1 fjali

Luizi: Duhet me qenë Sali Berisha me e rregulluar për 1 minutë

Bjordi: Mundësitë janë pafund plak. Mjafton të dëshirojnë