DUA LIPA PUBLIKON VIDEON NGA FËMIJËRIA DUKE FOLUR SHQIP/ Ja çfarë i komentojnë Bebe dhe Gashi – AlpeGossip
DUA LIPA PUBLIKON VIDEON NGA FËMIJËRIA  DUKE FOLUR SHQIP/ Ja çfarë i komentojnë Bebe dhe Gashi

DUA LIPA PUBLIKON VIDEON NGA FËMIJËRIA DUKE FOLUR SHQIP/ Ja çfarë i komentojnë Bebe dhe Gashi

Dua Lipa ka marrë vëmendjen me një video shumë të ëmbël të publikuar gjatë ditës së djeshme.
Dua Lipa ndjeu nostalgji për kohën e fëmijërisë.

Në rrjetin social Instagram, këngëtarja me famë botërore publikoi një video të ëmbël nga fëmijëria e saj, në të cilën ajo po fliste shqip dhe prezantonte para kamerës motrën e saj.

Kjo video e këngëtares nuk mbeti pa u komentuar nga fansat e saj, të cilët si gjithmonë i dhuruan shumë dashuri.

Por, jo vetëm nga fansat, Dua mori komente pozitive edhe nga dy këngëtarë të mirënjohur shqiptar, Bebe Rexha dhe Gashi.

“Vdiqa”, ishte komenti i Bebes. Ndërkaq, Gashi i tha: “Unë jam Dua Lipa, si të doje të thoje, respektoni emrin tim. LEGJENDË”.