GJITHË NGJYRA/ Këto janë trendet e modës që na bëjnë ta presim pranverën me padurim (FOTO) - AlpeGossip
GJITHË NGJYRA/ Këto janë trendet e modës që na bëjnë ta presim pranverën me padurim (FOTO)

GJITHË NGJYRA/ Këto janë trendet e modës që na bëjnë ta presim pranverën me padurim (FOTO)

Nëse ka një arsye që mezi po e presim me padurim pranverën, (sigurisht përveç të ftohtit), janë trendet e reja të modës që do t’i ndjekim në 2019-n.

Nga veshjet me dizajn të fluturave të ato neon dhe kostumet shumëngjyrëshe, më poshtë mund të shihni trendet që na bëjnë ta presim me padurim pranverën.

Detajet me flutura

E veshur bardhezi

 

Veshjet në ngjyrë bojëqielli të zbehur

 

Kontrast ngjyrash

 

Pantallonat e motoçiklistëve

 

Veshjet e punuara me grep

 

Ngjyrat neon

 

Dizajnet e ndryshme në një veshje

 

Xhaketa e shkretëtirës

 

Ngjyra lejla

 

Fustanet Oversize