“SI GUXON TË MENDOSH SE JE E BUKUR SI…”/ Fansja e ofendon por ja reagimi EPIK i Encës (FOTO) – AlpeGossip
“SI GUXON TË MENDOSH SE JE E BUKUR SI…”/ Fansja e ofendon por ja reagimi EPIK i Encës (FOTO)

“SI GUXON TË MENDOSH SE JE E BUKUR SI…”/ Fansja e ofendon por ja reagimi EPIK i Encës (FOTO)

Prej disa ditësh tashmë një foto e një veze po thyen rekordin e fotos më të pëlqyer në Instagram, rekord të cilin e mbante motra e vogël  Kim Kardashian , Kylie Jenner.

Veza është bërë virale dhe mjaft vipa janë duke e përmendur në fotot apo videot e tyre.

Edhe Enca ka reaguar me humor duke pulbikuar video teksa thyen një vezë por një nga fanset i shkruan:

“Si guxon të mendosh se je e bukur se Kylie?”

Por pas saj vjen dhe reagimi epik i Encës: Jam më e bukur!, shkruan ajo.

Ndër të tjera ajo shkruan se kjo është energjia që çdo vajzë duhet të ketë për 2019.