Janë bërë të pandashëm/ Albi Nako dhe Alba Hoxha kapen MAT brenda një …(FOTO) – AlpeGossip
Janë bërë të pandashëm/ Albi Nako dhe Alba Hoxha  kapen MAT brenda një …(FOTO)

Janë bërë të pandashëm/ Albi Nako dhe Alba Hoxha kapen MAT brenda një …(FOTO)

Mediat kanë aluduar së fundi shumë për marrëdhënien e ngushtë të punës mes koreografit të njohur të “Tv Klan”, Albi Nako dhe balerinës së trupës së tij, Alba Hoxha. Duket se Albi e mban gjithandej me vete balerinën, pasi shihen kudo bashkë.

Para dy ditësh ata janë fotografuar në një klinikë dentare në Tiranë, dhe duken shumë të lumtur. Këtë sezon Albën e shohim si prezantuese e motit në “Tv Klan”, por ka deklaruar se do të vazhdojë të jetë pjesë e trupës së Nakos.