MOMENTI “I ËMBËL”/ Një video emocionuese nga shtatzënia e Meghan Markle, publikohen pamjet – AlpeGossip
MOMENTI “I ËMBËL”/ Një video emocionuese nga shtatzënia e Meghan Markle, publikohen pamjet

MOMENTI “I ËMBËL”/ Një video emocionuese nga shtatzënia e Meghan Markle, publikohen pamjet

Meghan Markle është në muajt e fundit të shtatzënisë, por nuk i ka ndaluar aspak paraqitjet e saj publike në evente të ndryshme mbretërore. Nga eventi i fundit, është publikuar një video e mrekullueshme ku Meghan reagon menjëherë pas një goditjeje nga bebi i saj. Jemi të sigurt që këtë video do ta shihni me miliona herë.
Meghan pritet të lindë ne muaj prill, por as ajo dhe as Harry nuk e dinë ende gjininë.