HIDHINI NJË SY FOTOVE/ 9 aksesorë dhe veshje që kombinohen perfekt vetëm me fustane – AlpeGossip
HIDHINI NJË SY FOTOVE/ 9 aksesorë dhe veshje që kombinohen perfekt vetëm me fustane

HIDHINI NJË SY FOTOVE/ 9 aksesorë dhe veshje që kombinohen perfekt vetëm me fustane

Një fustan i bukur është gjithnjë një ide e mirë kur zgjidhni stilin e rehatshëm gjatë përditshmërisë në punë, një takim në zyrë, daljet pasditeve dhe çdo rast tjetër. Por, edhe pse gocat gjithnjë tentojnë drejt prakticitetit, duke shtuar disa aksesorë IN ju mund të transformoni tërësisht pamjen tuaj. Mos harroni që pranvera ka ardhur dhe fustanet janë një nga zgjedhjet e ideale për t’u veshur çdo ditë, por kur i shtoni dhe aksesorë të lezetshëm nga fjongot, te rripat e mesit apo çantat e lëkurës, ju bëheni gati për të shkëlqyer kudo dhe kurdo.

Ja disa propozime!

#1 Geta të kuqe

9 aksesorë dhe veshje që kombinohen perfekt vetëm me fustane

FOTO: GETTY IMAGES

#2 Fjongo për flokët

9 aksesorë dhe veshje që kombinohen perfekt vetëm me fustane

FOTO: GETTY IMAGES

#3 Syze optike me skelet të veçantë

9 aksesorë dhe veshje që kombinohen perfekt vetëm me fustane

FOTO: GETTY IMAGES

#4 Rrip mesi i madh

9 aksesorë dhe veshje që kombinohen perfekt vetëm me fustane

FOTO: GETTY IMAGES

#5 Çantë me thurje

9 aksesorë dhe veshje që kombinohen perfekt vetëm me fustane

FOTO: GETTY IMAGES

#6 Pulovër me kopsa

9 aksesorë dhe veshje që kombinohen perfekt vetëm me fustane

FOTO: GETTY IMAGES

#7 Një kapele që bie në sy

9 aksesorë dhe veshje që kombinohen perfekt vetëm me fustane

FOTO: GETTY IMAGES

#8 Xhaketë oversize

9 aksesorë dhe veshje që kombinohen perfekt vetëm me fustane

FOTO: GETTY IMAGES

#9 Vathë të mëdhenj

9 aksesorë dhe veshje që kombinohen perfekt vetëm me fustane

FOTO: GETTY IMAGES