LARG VENDEVE TË ZHURMËSHME/ Albani dhe Bieta po kalojnë pushimet ideale (FOTO) – AlpeGossip
LARG VENDEVE TË ZHURMËSHME/ Albani dhe Bieta po kalojnë pushimet ideale (FOTO)

LARG VENDEVE TË ZHURMËSHME/ Albani dhe Bieta po kalojnë pushimet ideale (FOTO)

Albani dhe Bieta po udhëtojnë nga Dhërmiu, Piluri e kalaja e Himarës duke ndarë disa nga momentet më të bukura.

Larg vëmendjes dhe vendeve të zhurmshme, Albani dhe Bieta kanë zgjedhur ta shijojnë verën në destinacione të tjera.

Ka qenë Bieta ajo që ka postuar foto ku Albani shihet me një puro në dorë e moderatorja vetë me Kroin në krahë.