“NUK ËSHTË ASKUSH PRANË MEJE”/ Ariana Grande ka vetëm një plan për këtë vit të ri dhe të gjithë duhet ta dëgjojnë – AlpeGossip
“NUK ËSHTË ASKUSH PRANË MEJE”/ Ariana Grande ka vetëm një plan për këtë vit të ri dhe të gjithë duhet ta dëgjojnë

“NUK ËSHTË ASKUSH PRANË MEJE”/ Ariana Grande ka vetëm një plan për këtë vit të ri dhe të gjithë duhet ta dëgjojnë

Këngëtarja e njohur Ariana Grande ka publikuar një status në ‘Twitter’ dhe ka treguar pa ngurim planin e vetëm që ka për 2019-ën. “Do llastoj veten për vazhdimësinë e vitit. Me shumë mundësi gjithë jetën. Nuk është askush pranë meje”,-shkroi këngëtarja. Reagimet nga fansat kanë qenë të shumta, po ashtu ka patur edhe nga ata persona që janë frymëzuar nga dëshira e saj. Duke marrë parasysh gjithë problemet që ka kaluar Ariana në jetën private gjatë këtij viti, duhet thënë se ka shumë nevojë që të marrë veten. Megjithatë sukseset në muzikë dhe arritjet profesionale do të arrijnë sërish majat për këngëtaren, të paktën kështu pritet.