‘Fytyrën e bukur dhe belin e hollë, e thirri Oriola Marashi’: Thanë se ishte Varrosi, por u gabuan, ja kush është personi që i këndoi vërtet modeles [FOTO/VIDEO] – AlpeGossip
‘Fytyrën e bukur dhe belin e hollë, e thirri Oriola Marashi’: Thanë se ishte Varrosi, por u gabuan, ja kush është personi që i këndoi vërtet modeles [FOTO/VIDEO]

‘Fytyrën e bukur dhe belin e hollë, e thirri Oriola Marashi’: Thanë se ishte Varrosi, por u gabuan, ja kush është personi që i këndoi vërtet modeles [FOTO/VIDEO]

Janë pjesë e të njëjtit grup dhe jo pak herë është folur se kanë më shumë sesa thjeshtë miqësi me njëri-tjetrin.

Oriola dhe Varrosi e kanë shfaqur shpesh nëpërmjet postimeve të përbashkëta dhe komenteve se kanë një lidhje të ngushtë: miqësore apo më shumë kjo nuk dihet. Por dyshimet u përforcuan edhe më shumë pas një postimi të bërë nga Oriola në Instastorie ku tregonte zërin e një reperi që këndonte: Fytyrën e bukur dhe belin e hollë, e thirri Oriola Marashi”.

Kaq mjaftoi dhe të gjithë ishin të bindur se personi që i këndonte modeles, ishte Varrosi por u gabuan.

Ai është një tjetër reper që mban epitetin Grido dhe e ka pranuar vetë se është ai që i ka kënduar Oriolës. E tregon këtë me këto postime.