NGA KLEA HUTA E DERI TEK XHENSILA/ Pse bëhen XHELOZE vajzat e showbizzit? – AlpeGossip
NGA KLEA HUTA E DERI TEK XHENSILA/ Pse bëhen XHELOZE vajzat e showbizzit?

NGA KLEA HUTA E DERI TEK XHENSILA/ Pse bëhen XHELOZE vajzat e showbizzit?

Të jesh xheloze në një lidhje është mëse normale, por ajo në të shumtën e rasteve duhet kontrolluar, pasi çon edhe në ndarje.

Edhe disa prej vajzave te showbizzit janë, dhe shumë madje gjë që e kanë treguar vetë apo të pyetura në Instagram.

Nga Klea Huta e deri tek Jona Spahiu Alpegossip.al ju sjell disa prej rasteve të vajzave të showbizzit me xhelozinë e tyre të “çmendur”.

Së fundmi ajo që e shprehu që ishte shumë xheloze ishte Klea Huta e cila e pyetur “Sa xheloze je për Elgitin nha 1 tek 10? 1000000 dukesh i shkruan ndjekësja. Më pas ajo ja kthen duke i thënë: ” Vërtetë?? Se jepkam veten atëherë se jam 100000000000.”

Që e vogël kam ëndërruar për ty” Klea Huta bën dedikimin më të bukur të dashurisë për Elgit Dodën - News31

Një tjetër vajz nga showbizzi që është shumë xheloze është dhe Jona Spahiu. E pyetur në Instastoryn e saj nëse është natyrë xheloze ndaj bashkëshorit ajo i përgjgjet ndjkësit duke i thënë: “Ai mund të dalë të shtunën në darkë, por nëse ti vajzë aty, që po lexon këtë, e sheh me bisht të syrit kur ai është në timon dhe unë jam brenda në makinë, unë hap xhamin dheeeeee…”

Jona Spahiu finishes celibacy, look at how the moderator looks like a white dress

Xhensila Myrtezaj është shprehur gjithashu se është xheloze. Një skenë qeë r ka bërë atë të jetë shumë xhrloze është një telefonatë që i vjen Besit nga një grua pasi kishte dëgjuar deklaratat e saj të dashurisë nga ana tjetër e telefonit, Xhensila ishte tërbuar, madje duke premtuar se ‘do ta hante të gjallë’.

Xhensila Myrtezaj e ka gati emrin për djalin e saj, zbulon pse e quajti vajzën AJKA - REVISTA VIP

Jonida Maliqi është bërë shumë xheloze për Romeon dhe arsyeja ka qënë këngëtarja Xhesiara Frisku. Kjo e fundit ishte konkurente tek “Kënga Magjike” dhe Jonida si Juri i shtypi butonin e kuq përshkak të xhelozisë pasi Xhesiara i “ngacmonte” Romeon.

After sharing with Jonida Maliqi, Romeo Veshaj in a romance with the Albanian blogger? - Showbiz dhe TV

Elita Rudi e ka shprehur xhelozinë e saj në formë shakaje. Në një koncert të Gjikos ajo e filmon atë por ai është i rrethuar vetëm nga femra dhe ajo ka postuar një instastory ku shkruan se: “S’po mundem dot ta kap prej femrave”./ Alpegossip.al

Elita dhe Gjiko zbulojnë emrin unik për vajzën e tyre