E PYESIN PËR FËMIJËT E SHKËLZENIT/ Armina Mevlani tregon për marrëdhëniet me ta (FOTO) – AlpeGossip
E PYESIN PËR FËMIJËT E SHKËLZENIT/ Armina Mevlani tregon për marrëdhëniet me ta (FOTO)

E PYESIN PËR FËMIJËT E SHKËLZENIT/ Armina Mevlani tregon për marrëdhëniet me ta (FOTO)

Armina Mevlani është një nga femrat më të bukura të showbizit shqiptar emri i saj lakohet shpesh në media për lidhjen me Shkëlzen Berisha.

Blogeria bëri bujë me komentin që i bëri bashkëshortit në foton e postuar me fëmijët në rrjetet sociale por sot vetë Armina është bërë pjesë  e lojës virale “pyetje dhe përgjigje” në instagram

Një ndër pyetjet e drejtuar ishte dhe për marrdhënien me fëmijët e Shkëlzenit.

“Shumë mirë”-   ishte përgjigja e Arminës