“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, Era Istrafi kryeson ditën. Shikoni FOTON – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, Era Istrafi kryeson ditën. Shikoni FOTON

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, Era Istrafi kryeson ditën. Shikoni FOTON

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Era Istrefi e cila ka postuar foto me një look të ri. Ajo ka prerë flokët dhe në foto shkruan, “Njësoj si Mia Wallace por bjonde”. Ajo ka marrë 79,705 like e ndjekur nga 1.5M followersa.

Më pas Don Xhoni me 64,610 like.

  20,972 like Arilena Ara.

Rudina Dembacaj 17,611 like.

Klaudia Pepa 5,425 like.