NGJASHMËRI E PABESUESHME/ Gjendet sozia e Olti Currit në Eurovizion (FOTO) – AlpeGossip
NGJASHMËRI E PABESUESHME/  Gjendet sozia e Olti Currit në Eurovizion (FOTO)

NGJASHMËRI E PABESUESHME/ Gjendet sozia e Olti Currit në Eurovizion (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme në Izrael është mbajtur gjysmëfinalja e parë e Eurovizion ku shumë shtete performuan këngën e tyre dhe vetëm 10 prej tyre arritën të kalonin në finalen e madhe. Mirëpo, gjatë performancës së Gjeorgjisë të gjithë fansave shqiptar i ka tërhequr vëmendjen këngëtari i cili është një kopje identike e opinionistit Olti Curri.

Ngjashmërinë e ka vënë re edhe këngëtarja Rovena Dilo e cila e ka shpërndarë foton e këngëtarit në fjalë dhe pranë postimit ka shkruar: “Gjeorgjia paska marrë Olti Currin për Eurovizion. Olti s`po më besohet që shkove para meje”.

Ndërkohë Olti reagoi duke i dërguar disa emoji të qeshurash dhe duke aprovuar kështu ngjashmërinë mes tyre.