”TË KISHA HEQ DHE UNË BRINJËT…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”TË KISHA HEQ DHE UNË BRINJËT…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”TË KISHA HEQ DHE UNË BRINJËT…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Aurela Hoxha ka postuar një video në llogarinë e saj të Instagram ku duket se po kërcen vallen e Tropojës me bikini. Me një pamje shumë seksi, modelja ka tërhequr shumë komente pozitive. Përveç komenteve të mira ka patur dhe nga ato si në foton e treguar…

Enca Haxhia ka postuar një video në Instagram ku duket se po shijon mëngjesin e saj të pushimeve me një pjatë me fruta. Teksa pjesa më e madhe e komentuesëve e komplimentojnë pë paraqitjen, njërin nga këta e shqetëson mënyra si është veshur këngëtarja për të ngrënë fruta.

Elita Rudi ka publikuar një foto ku tregon trupin e saj tepër në formë dhe seksi disa muaj pas lindjes së Zërit. Teksa pjesa më e madhe e komentuesëve kanë një mendim të mirë për pamjen e saj, një nga ndjekësit ka pak dyshime… /AlpeGossip.al