Përse ky ishull është shpallur si më i bukuri në botë? – AlpeGossip
Përse ky ishull është shpallur si më i bukuri në botë?

Përse ky ishull është shpallur si më i bukuri në botë?

Keni nevojë për pak frymëzim për pushimet në plazh? Mos kërkoni përtej ishullit Java, në Indonezi, i cilësuar së fundi si ishulli më i bukur në botë nga lexuesit e Travel+Leisure.

Perëndime romantike, ujëvara të mahnitshme dhe peizazhe që të lënë pa frymë.

Epo, nuk do të na vinte keq nëse do të pushonim këtu. Ose më mirë, të shpërnguleshim përfundimisht.

wallup.net