PUSHIMET LUKSOZE/ Trejsi Sejdini “bie pre” e komenteve: Ta ha…. (FOTO) – AlpeGossip
PUSHIMET LUKSOZE/ Trejsi Sejdini “bie pre” e komenteve: Ta ha…. (FOTO)

PUSHIMET LUKSOZE/ Trejsi Sejdini “bie pre” e komenteve: Ta ha…. (FOTO)

Trejsi Sejdini, vajza e cila ka marrë vemendjen mediatike kohët e fundit duke postuar foto nga jeta dhe pushimet luksoze.

Një foton e radhës që ka postuar Trejsi, ka marrë shumë komente, njëri nga ato është “Ta ha zemrën”.

Nuk e dimë a i pëlqejnë  këto komente Trejsit po dashuria e fansave është ndonjëherë e çuditshme.

AlpeNews.al