Portretet familjare të VIP-ave shqiptarë/ Këtë verë i kanë dhënë lezet Instagramit: diell, buzëqeshje dhe shumë dashuri (FOTO) – AlpeGossip
Portretet familjare të VIP-ave shqiptarë/  Këtë verë i kanë dhënë lezet Instagramit: diell, buzëqeshje dhe shumë dashuri (FOTO)

Portretet familjare të VIP-ave shqiptarë/ Këtë verë i kanë dhënë lezet Instagramit: diell, buzëqeshje dhe shumë dashuri (FOTO)

Në përgjithsi, sezoni veror është mjaft i vakët përsa i përket skupeve apo lajmeve bombastike të shoëbizit. Dhe kjo e ka një arsye: si të gjithë ne, edhe personazhet e njohur kanë nevojë për të pushuar dhe për “të karikuar bateritë” për nisjen më pas të një sezoni të gjatë pune.

Ndonëse disa prej tyre, e kanë sezonin veror më të preferuarin për punë, siç mund të jenë këngëtarët të cilët i shohim në koncerte të ndryshme brenda dhe jashtë Shqipërisë, për disa të tjerë vera është sezoni perfekt për t’ju dedikuar familjes e për të kaluar disa ditë potenciale me partnerët dhe fëmijët.

Në këtë artikull, ne kemi mbledhur disa nga portretet më të këndshme familjare të personazheve të njohur, të cilët me postimet e këtyre fotove, ia kanë shtuar lezetin Instagramit duke përçuar një energji shumë të këndshme edhe tek ndjekësit.

ORGESA ZAIMI dhe familja e saj

FLORIAN AGALLIU dhe familja e tij

ESDALIN GORANI, OLA HASANI dhe fëmijët e tyre

EMINA CUNMULAJ dhe familja e saj

ROMIR ZALLA, SUELA BAKO dhe fëmijët e tyre