MEQË U RRITËN TEMPERATURAT/ Luana Vjollca “kapet mat” pa të brendshme… (FOTO) – AlpeGossip
MEQË U RRITËN TEMPERATURAT/ Luana Vjollca “kapet mat” pa të brendshme… (FOTO)

MEQË U RRITËN TEMPERATURAT/ Luana Vjollca “kapet mat” pa të brendshme… (FOTO)

Pak më parë Luana ka postuar një foto që i ka lënë të gjithë gojë hapur. Këngëtaren e kanë fotografuar veshur me një fustan të kuq me një të çarë anash dhe duket se ajo nuk ka veshur mbathje.

E vetmja gjë që dallohet në të çarën e fustanit, është tatuazhi me ylla që Luana ka në pjesën intime. “Me ne fund vesha kepuce”, është përshkrimi që i ka lënë Luana fotos duke bërë shaka me faktin që në klipin e saj të fundit shfaqet zbathur.