DUKE U PËRQAFUAR/ Rita takohet më në fund sërish me ish të dashurën (FOTO) – AlpeGossip
DUKE U PËRQAFUAR/ Rita takohet më në fund sërish me ish të dashurën (FOTO)

DUKE U PËRQAFUAR/ Rita takohet më në fund sërish me ish të dashurën (FOTO)

Rita dhe Cara janë bërë bashkë sërish në një vend.
Disa vite më parë, Rita Ora dhe Cara Delevingne kanë qenë një dyshe e pandarë që dhuronin energji pozitive sa herë shiheshin bashkë.

Më pas ata e kanë pasur një periudhë ku janë larguar për një kohë, por asnjëherë nuk i kanë ndërprerë kontaktet.

Madje, ata thuhet se kanë qenë edhe në lidhje dhe kënga e Ritës ‘Girl’ i dedikohet pikërisht përvojës së saj me Caran.

Ato tani janë bërë bashkë pas një kohe mjaft të gjatë, pasi kompania e grimit në Londër, Rimmel i ka bashkuar për një kampanjë kundër ngacmimeve në internet.

Rita dhe Cara janë shfaqur duke u përqafuar në disa fotografitë e publikuara, ndërsa Rita ka shkruar se ajo ka kaluar një ditë të mrekullueshme me të sot