BRENDA DASMËS SË ILIR SHAQIRIT/ Pamjet e celebrimit nga Erion Veliaj! Ja kush janë të ftuarit – AlpeGossip
BRENDA DASMËS SË ILIR SHAQIRIT/ Pamjet e celebrimit nga Erion Veliaj! Ja kush janë të ftuarit

BRENDA DASMËS SË ILIR SHAQIRIT/ Pamjet e celebrimit nga Erion Veliaj! Ja kush janë të ftuarit

Siç e ka treguar dhe më parë balerini ka zgjedhur një ceremoni në një restorant pranë bregdetit në Durrës. Ata janë bekuar nga kryetari i bashkisë Erion Veliaj.

Në këtë ditë të rëndësishme, bashkëshortja e Ilirit feston gjithashtu ditëlindjen e saj.

Burime për ‘PanoramaPlus” kanë zbuluar pamjet nga ceremonia madhështore dhe të ftuarit janë disa prej ish-banorëve dhe shumë personazhe të njohur.