TË GJITHË I KOMENTOJNË BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Olta Gixhari bëhet nostalgjike dhe poston FOTON para 1 viti – AlpeGossip
TË GJITHË I KOMENTOJNË BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Olta Gixhari bëhet nostalgjike dhe poston FOTON para 1 viti

TË GJITHË I KOMENTOJNË BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Olta Gixhari bëhet nostalgjike dhe poston FOTON para 1 viti

Olta Gixhari së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave, ndoshta më shumë se kurrë më parë. Kjo për shkak se aktorja e talentuar e Teatrit Kombëtar është në një pritje të ëmbël, dhe çdo foto që poston, mezi pritet nga ne të gjithë.

Mirëpo Olta për një moment është bërë nostalgjike dhe ka postuar një foto para një viti, pa barkun e rrumbullakët. Asokohe bukuroshja paska qenë me pushime në Spanjë.

E veshur me një palë tuta dhe gjysëm bluze të bardhë, paksa transparente, Gixhari duket një “bombë” e vërtetë, si gjithmonë.