Zyrtarisht të ndarë/ Çifti i njohur i jep fund lidhjes në prag të martesës (FOTO) – AlpeGossip
Zyrtarisht të ndarë/ Çifti i njohur i jep fund lidhjes në prag të martesës (FOTO)

Zyrtarisht të ndarë/ Çifti i njohur i jep fund lidhjes në prag të martesës (FOTO)

Nikki Bella dhe John Cena i kanë dhënë fund historisë së tyre të dashurisë! Burime pranë çiftit tregojnë për “TMZ” se ata janë tërhequr nga planet për martesën dhe po jetojnë të ndarë. Gjithashtu, një rol të rëndësishëm në këtë vendim luante edhe fakti se ata kanë qëndruar prej disa kohësh të ndarë pasi Nikki ishte e zënë me xhirime, ndërsa John ishte në Kinë. Ndaj e kanë kuptuar se nuk mund të vijonin më bashkë.

Çifti duket se janë ndarë 100 herë këtë muaj, teksa në çdo moment njoftojnë se janë ndarë e më pas se janë pajtuar. Mirëpo këtë herë, miqtë shprehen se është përgjithmonë dhe madje janë anulluar edhe planet e dasmës në mënyrë kategorike.

Sipas “TMZ”, Nikki nuk është aspak e mërzitur për këtë situatë dhe është përqëndruar vetëm tek karriera e saj.