ARDIT GJEBREA FESTON DITËLINDJEN/ Nuk do ta besoni sa vjeç mbush moderatori – AlpeGossip
ARDIT GJEBREA FESTON DITËLINDJEN/ Nuk do ta besoni sa vjeç mbush moderatori

ARDIT GJEBREA FESTON DITËLINDJEN/ Nuk do ta besoni sa vjeç mbush moderatori

Moderatori i njohur i “E Diela Shqiptare” Ardit Gjebrea feston sot ditëlindjen e tij. Artisti dhe kantautori i shumë perlave muzikore në vend do të ketë një ditë të mbushur me urime e tufa lulesh nga miqtë e të afërmit.

Por nëse po pyesni veten se në çfarë viti ka lindur Gjebrea, na lejoni t’ju tregojmë se producenti ka lindur më 7 Qershor të 1963 pra sot feston plot 56 vite jetë, ndonëse duket qartazi se koha ka ngecur për artistin shqiptar!