NË NJË LIDHJE DASHURIE/ Zbulohet partnerja seksi e Butrint Imerit (FOTO) – AlpeGossip
NË NJË LIDHJE DASHURIE/ Zbulohet partnerja seksi e Butrint Imerit (FOTO)

NË NJË LIDHJE DASHURIE/ Zbulohet partnerja seksi e Butrint Imerit (FOTO)

Butrint Imeri është treguar gjithmonë shumë i rezervuar rreth jetës private, por nuk i ka shpëtuar dot syrit të mediave. Për ju që jeni kuriozë, këngëtari nuk është single dhe partnerja e tij është një bjonde bukuroshe!

“Iconstyle” ka zbuluar se e dashura e Butrintit është Olta Beqiri dhe se ata po e shijojnë në maksimum lidhjen e dashurisë.

Olta Dhe Butrinti publikojnë shpesh në rrjete sociale foto nga i njëjti vend.