DITËLINDJET E 15 MARSIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Paul Pogba tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 15 MARSIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Paul Pogba tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 15 MARSIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Paul Pogba tek… (FOTO)

Data shënon 15 mars dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre:

Lil Dicky, 30 (Reper)

Jeana Smith, 35 (Blogere)

Paul Pogba, 25 (Futbollist)

will.i.am, 43 (Këngëtar)

Connor Ball, 22. (Basist)

Eva Longoria, 43 (Aktore)

Lexie Lombard, 22 (Yll i Youtube)

/AlpeNews.al