"Je plot botoks", Lori Hoxha shpërthen ndaj komentueses: Mbylle atë DREQ goje... - AlpeGossip
“Je plot botoks”, Lori Hoxha shpërthen ndaj komentueses: Mbylle atë DREQ goje…

“Je plot botoks”, Lori Hoxha shpërthen ndaj komentueses: Mbylle atë DREQ goje…

Lori Hoxha është një nga personazhet më të përfolura në rrjete sociale.
Fotot e saj komentohen shpesh nga fansat për photoshop, ose duket sikur nxjerin zbuluar Lorin se ka kryer opereacione plastike. Kjo gjë ka ndodhur dhe në foton e fundit të postuar nga Lori ku një komentuese ka akuzuar atë. Sipas saj Lori ka shumë botoks në fytyrë:

“Fytyra gjithë botoks…Buzët e bëra…Dhe prapë dukesh origjinale në sytë e meshkujve”.

Por mesa duket Lori nuk e ka pëlqyer këtë koment dhe ka reaguar: “Nuk kam botoks në fytyrë, kështu që mbylle atë drej goje. Jam vetëm 24 vjeçe dhe nuk më duhet!”,-u shpreh Hoxha./AlpeNews.al/