"KAPEN MAT"/ Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj kalojnë Krishtlindjet së bashku (FOTO) - AlpeGossip
“KAPEN MAT”/ Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj kalojnë Krishtlindjet së bashku (FOTO)

“KAPEN MAT”/ Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj kalojnë Krishtlindjet së bashku (FOTO)

Vigjilja e Krishtlindjes ka gjetur bashkë dyshen e njohur, Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj.

Këtë vit moderatorja ka udhëtuar drejt Prishtinës për të kaluar pranë personit të zemrës këtë ditë të veçantë. ‘Prive.al’ ka siguruar një foto të çiftit teksa ndodheshin në Katedralen ”Shën Nënë Tereza” në Prishtinë. Si gjithmonë të kuruar, Luana dhe Krenari kanë kremtuar së bashku në kishë këto Krishtlindje.

Dyshja janë bashkë prej disa vitesh, megjithatë ata ende nuk e kanë bërë zyrtare lidhjen e tyre.