JO MË XHINSE TË NGUSHTA/ Në 2019 një tjetër model do të bëjë “namin” (FOTO) – AlpeGossip
JO MË XHINSE TË NGUSHTA/ Në 2019 një tjetër model do të bëjë “namin” (FOTO)

JO MË XHINSE TË NGUSHTA/ Në 2019 një tjetër model do të bëjë “namin” (FOTO)

Xhinset e ngushta të tregojnë shumë bukur linjat trupore, por duhet të pranojmë se nuk janë edhe aq shumë të rehatshme.

Ato të mundojnë për t’i veshur dhe njëkohësisht të pengojnë kur ulesh. Ndoshta për këtë arsye ato kanë ardhur duke u ndryshuar vitet e fundit. Përgjatë vitit 2019 xhinset mbizotëruese do të jenë ato të lirshmet që të bëjnë të dukesh plot stil.

Janë të lehta për t’u kombiuar pasi ato shkojnë me të gjitha bluzat apo këpucët që keni në garderobë.

Epoka e xhinseve të gushta ka përfunduar, ndaj bëni mirë të filloni t’i zëndësoni.