GRANITI U LARGUA NGA SHTËPIA E “BBV”/ Fifi nuk e mban veten, qan me dënesë – AlpeGossip
GRANITI U LARGUA NGA SHTËPIA E “BBV”/ Fifi nuk e mban veten, qan me dënesë

GRANITI U LARGUA NGA SHTËPIA E “BBV”/ Fifi nuk e mban veten, qan me dënesë

Mbremjen e sotme pas shume surprizave dhe qartesimeve ka ardhur momenti i eleminimeve ne Big Brother VIP.

Mes Monikes dhe Granitit ishte mjaft ankth por tashme dihej qe Graniti nuk kishte se cfare te jepte ne shtepi pas gjithe trazirave qe ndodhen.

E sigurisht qe Fifi nuk e ka pritur aspak mire dhe ka qare me denese!