ETHET E FORTA TË GARËS/ Ja kush banor LARGOHET nga shtëpia e “BBV” – AlpeGossip
ETHET E FORTA TË GARËS/ Ja kush banor LARGOHET nga shtëpia e “BBV”

ETHET E FORTA TË GARËS/ Ja kush banor LARGOHET nga shtëpia e “BBV”

Gjatë kësaj jave në nominim kanë qënë Iliri, Monika, Sarah dhe Graniti. Publiku ka vendosur që nga shtëpia të largohet Graniti.

Fifi ishte një nga banoret që u prek nga largimi i tij nga shtëpia.