I PUBLIKOJNË FOTON ME NJË FEMËR TJETËR/ Turjan Hyska "shokon" me deklaratën (FOTO) - AlpeGossip
I PUBLIKOJNË FOTON ME NJË FEMËR TJETËR/ Turjan Hyska “shokon” me deklaratën (FOTO)

I PUBLIKOJNË FOTON ME NJË FEMËR TJETËR/ Turjan Hyska “shokon” me deklaratën (FOTO)

Producenti i “Duplex”, Turjan Hyska dhe aktorët e spektaklit të humorit janë të ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” për t’i argëtuar të gjithë teleshikuesit me historitë komike dhe batutat e tyre.

Gjatë emisionit moderatori Ermal Mamaqi i tregoi të ftuarve se si do duken pas 10 vitesh me anë të disa fotove që u shfaqën në ekran.

Kur erdhi rradha e Turit, ai u shfaq në krah të Charlize Theron e cila është edhe aktorja e preferuar e tij.

Teksa të gjithë po i thonin se Charlize ngjan me Orindën se është bjonde, Turi deklaroi: “Orinda ma ka dhënë lejen për këtë”.