A do ta njihnit? Zayn Malik tregon se si dukej fëmijë! Kot nuk e adhurojnë femrat(FOTO) – AlpeGossip
A do ta njihnit? Zayn Malik tregon se si dukej fëmijë! Kot nuk e adhurojnë femrat(FOTO)

A do ta njihnit? Zayn Malik tregon se si dukej fëmijë! Kot nuk e adhurojnë femrat(FOTO)

Është një nga meshkujt më të admiruar të showbizz-it global dhe shumë fanse femra lënë kokën pas Zayn Malik.

Ndarja me Gigi Hadid ndezi në diskutime opinionin publik dhe mediet rozë u mbushën me shkrime edhe më shumë pasi dyshja u pa të shkëmbenin një puthje në buzë edhe pasi u përfol se janë ndarë.

Ndonëse sot Zayn është një bukurosh plot vlera ju mund të pyesni se si dukej kur ishte fëmijë?

Kësaj dileme i është gjetur zgjidhja dhe ka qenë vetë këngëtari i cili ka publikuar një foto në Instagramin e tij.

“Zyan i ri dhe Zayan i vjetër” në një foto dhe duket se këngëtari ka qenë goxha simpatike edhe kur ishte fëmijë.

Kot nuk e adhurojnë femrat! Zayn j’ua ka rrëmbyer zemrat!