FEJOHET MAMAJA E KIM KARDASHIAN/ I dashuri i saj 23-vite më i ri (FOTO) – AlpeGossip
FEJOHET MAMAJA E KIM KARDASHIAN/  I  dashuri i saj 23-vite më i ri (FOTO)

FEJOHET MAMAJA E KIM KARDASHIAN/ I dashuri i saj 23-vite më i ri (FOTO)

Pak kohë më parë në media qarkulluan lajme se nëna e motrave Kardashian, Kris Jenner ishte në lidhje me një mashkull shumë më të vogël se vetja të quajtur, Corey Gamble. Por pas kësaj ajo hodhi poshtë fjalët duke u shprehur se më mirë vdiste se sa ta kishtë të dashurin të ri në moshë.
Mirëpo, një unazë me diamant në dorën e 62-vjeçares i bëri gazetarët ta pyesin nëse ishte fejuar dhe ajo i tha se nuk do të përgjigjej në lidhje me këtë temë. Kjo bëri që dyshimet të shtoheshin dhe thuhet se Kris është fejuar në fshehtësi.
Romanca mes saj dhe Corey Gamble nisi në vitin 2014 dhe me sa duket ka arritur t’i rezistojë kohës