“KUR NUK E KE MOTRËN MIRË…”/ Marina e “detyron” Luanën të dalë nga shtëpia me pizhama (FOTO) – AlpeGossip
“KUR NUK E KE MOTRËN MIRË…”/ Marina e “detyron” Luanën të dalë nga shtëpia me pizhama (FOTO)

“KUR NUK E KE MOTRËN MIRË…”/ Marina e “detyron” Luanën të dalë nga shtëpia me pizhama (FOTO)

Luana dhe Marina Vjollca kanë shëtitur anembanë Tiranës mbrëmjen e djeshme!

Dy motrat kanë publikuar pamjet nga aventuart e tyre në mesnatë, në rrjetet sociale Instagram.

Ashtu siç tregon Luana, Marina kishte shkuar për ta marrë urgjent për të dalë, ndërkohë që nuk priti as të ndërrohej.

Luana shfaqet e veshur me pizhama në videot e fundit ku shprehet: “Mirmbrëma! Kur nuk e ke motrën mirë, çohesh nga shtëpia dhe del me pizhame”!