NIS FESTA E BEQARISË SË AFRONA DIKËS/ Ja ku po feston partnerja e Bleros (FOTO) – AlpeGossip
NIS FESTA E BEQARISË SË AFRONA DIKËS/ Ja ku po feston partnerja e Bleros (FOTO)

NIS FESTA E BEQARISË SË AFRONA DIKËS/ Ja ku po feston partnerja e Bleros (FOTO)

Blero dhe Afrona Dika do martohen në shtator me një dasmë madhështore në një nga hotelet luksoze në zonën e Ranës së hedhur në Shqipëri. Përgatitjet për dasmën kanë nisur dhe janë ftuar 600 veta të cilët do të akomodohen për një ditë në hotelin luksoz.

Afrona ka vendosur që Festën e Beqarisë ta festojë në ishullin Mykonos të Greqisë. Ajo ka postuar një foto ku shfaqet duke u bërë gati për udhëtimin me mikeshat.

“Nëse e gjen dikë që të bën të buzëqeshësh, që të kontrollon shpesh për ta ditur nëse je mirë, që kujdeset për ty dhe që dëshiron më të mirën për ty, mos e lë të shkojë”, është shprehur Afrona për Bleron.

Pritet që dasma e tyre të jetë një nga më të kushtueshmet në estradën shqiptare.