ME HASHASH DHE PUTHJE TË NXEHTA/ Publikohet VIDEO e Zogut të Tiranës me të dashurën… (VIDEO) – AlpeGossip
ME HASHASH DHE PUTHJE TË NXEHTA/ Publikohet VIDEO e Zogut të Tiranës me të dashurën… (VIDEO)

ME HASHASH DHE PUTHJE TË NXEHTA/ Publikohet VIDEO e Zogut të Tiranës me të dashurën… (VIDEO)

Zogu i Tiranës është një prej personazheve më të njohur e më të komentuar të showbizit shqiptar, i cili së fundmi ka ardhur në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të lidhjes së tij me bjonden seksi, Kristinën.

Çifti po kalojnë disa ditë pushimi krah njëri-tjetrit dhe janë filmuar në momente mjaft intime.

Ata shfaqen me bikini teksa konsumojnë hashash dhe shkëmbejnë puthje të nxehta e pasionante me njëri-tjetrin.