KONCERT NË MIAMI/ Dua Lipa përqafon vogëlushen në skenë (FOTO) - AlpeGossip
KONCERT NË MIAMI/ Dua Lipa përqafon vogëlushen në skenë (FOTO)

KONCERT NË MIAMI/ Dua Lipa përqafon vogëlushen në skenë (FOTO)

Dua Lipa është një nga këngëtaret më  të suksesshme në tregun ndërkombëtar,ajo është duke bërë turnin veror për momentin  këngëtarja ndodhet në Miami.

Ditën e sotme publikoi  një video në instagram duke përqafuar një  fanse të vogël. Këngëtarja duket e mrekullueshme dhe e ëmbël gjatë videos.

Më këtë gjest Dua ka rrëmbyer zemrat e shumë ndjekësve.