Dua Lipa përapara pasqyrës duke u grimuar vetë! DUKET PËR MREKULLI (FOTO) – AlpeGossip
Dua Lipa përapara pasqyrës duke u grimuar vetë! DUKET PËR MREKULLI (FOTO)

Dua Lipa përapara pasqyrës duke u grimuar vetë! DUKET PËR MREKULLI (FOTO)

Këngëtarja e famshme shqiptare në të gjithë botën, Dua Lipa është po ashtu edhe një personazh shumë i thjeshtë në paraqitjet publike.

Ajo nuk e ka problem të sillet sikur të gjithë të tjerët edhe kur ka me miliona fansa në të gjithë botën.Ajo përpiqet të jetë sa më natyrale duke bërë një grim te thjesht duke treguar sa më shumë tiparet e saj dhe duke venë në pah hieshit e saj femërore.