ME 4 ORË GJUMË DHE PA PIKË GRIMI/ Vesa Luma GUXON, poston foton e rrallë – AlpeGossip
ME 4 ORË GJUMË DHE PA PIKË GRIMI/ Vesa Luma GUXON, poston foton e rrallë

ME 4 ORË GJUMË DHE PA PIKË GRIMI/ Vesa Luma GUXON, poston foton e rrallë

Këngëtarja e dashur për publikun Vesa Luma prej kohësh është larguar në Zelandën e re së bashku më bashkëshortin Big Basta dhe djalin Lian. Ata kanë qenë mes Kosovës, Shqipërisë dhe Zelandës për shkak dhe të angazhimeve që këngëtarja ka në vendlindje.

Vesa është nja nga personazhet më të drejtpërdrejta që me postimet e saj arrin të komentohet në media. Së fundmi, ajo ka vendosur të publikojë një foto ku shihet shumë natyrale pa pikë makeup-i në fytyrë.

“Me katër orë gjumë, por nuk më intereson”, ka shkruar Vesa duke treguar kështu se pavarësisht se është e lodhur nuk ngurron ta tregojë fytyrën e saj natyrale.