Fjolla Morina përlot të gjithë me dedikimin për mikun e ngushtë që ndërroi jetë – AlpeGossip
Fjolla Morina përlot të gjithë me dedikimin për mikun e ngushtë  që  ndërroi jetë

Fjolla Morina përlot të gjithë me dedikimin për mikun e ngushtë që ndërroi jetë

Fjolla Morina ka kujtuar sërish përmes një postimi në rrjetet sociale ditën e djeshme mikun e saj i cili ka ndërruar jetë.

 Fjolla ka publikuar në “Instastory” një foto të mikut të saj, me fytyrë të mbuluar pa dashur ta identifikojë portretin e tij, me një dedikim si për ti treguar sa shumë e ndjen mungesën e tij.“Përvjetoret e tua janë përvjetoret e mallit tim. Sa herë që të kujtoj, them të dua dhe do të të dua deri në amshim”- ka shkruar Fjolla bashkangjitur fotos së mikut të saj.