VIDEO/ Enca e nis ditë duke tymosur dhe paralajmëron verë të nxehtë! – AlpeGossip
VIDEO/ Enca e nis ditë duke tymosur dhe paralajmëron verë të nxehtë!

VIDEO/ Enca e nis ditë duke tymosur dhe paralajmëron verë të nxehtë!

Nuk është hera e parë që këngëtarja Enca Haxhia publikon në rrjete sociale foto dhe video në të cilat provokon.

Këtë herë ajo ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet duke tymosur një cigare. Nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një cigare hashash, por këngëtarja shkruan se kështu do të jetë kjo verë për të.

Mesa duket Enca ende nuk ka filluar mirë me provokimet.