Gold Ag me këngë për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës? (FOTO) - AlpeGossip
Gold Ag me këngë për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës? (FOTO)

Gold Ag me këngë për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës? (FOTO)

Gold Ag është një nga reperët më të njohur shqiptar.

Ai është shumë aktiv me projekte muzikore, një të tillë e ka publikuar dy javë më parë, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram përmes së cilës ka paralajmëruar diçka të re.

Një emotikonë e bombës që është gati për të shpërthyer dhe diçka që është gati të mbushet, janë elemtentet për të cilat fansat i bën të dyshojnë se po përgatit një këngë të re.

Meqenëse jemi në prag të 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, ndoshta reperi ka vendosur të befasojë me një projekt dedikuar festës, megjithatë mbetet të shihet se çka fshihet pas këtij postimi.